HAVALİMANI TRANSFERİ

Adresinizden havaalanına, havalimanından adresinize size tahsis edilen aracımızla trafik stresi ve yol arama sıkıntısı çekmeden yolculuğunuzun keyfini çıkarın. havalimanı transferi

TÜM GÜN ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Talebinize göre tahsis ettiğimiz aracımız güler yüzlü ve güvenilir sürücüsü ile 10 saat boyunca hizmetinizde olacaktır. şoförlü araç kiralama Gaziantep , şoförlü araç kiralama.

PROTOKOL ORGANİZASYON

Uluslararası heyet, resmi görüşmeler, açılış törenleri gibi devlet protokolü içeren organizasyonlarda, Vip araçlarımızla ve konvoy kurallarına hakim, profesyonel sürüş eğitimli sürücülerimizle hizmetinizdeyiz. şoförlü vip araç kiralama. 

KONGRE / SEMİNER TAŞIMACILIĞI

Katılım sayısı gözetmeksizin kongre – seminer organizasyonlarında toplu transferler yaparak katılımcılara rahatlıklar sunmaktayız. minibüs kiralama. minibüs kiralama Gaziantep, şoförlü minibüs kiralama. 

TURİZM TAŞIMACILIĞI

Belirlemiş olduğunuz turizm bölgesine yapacağınız gezilerde, rehberlerimiz ve ikramlı turizm araçlarımız (minibüs/ midibüs/ otobüs) sizlere eşlik edecektir. otobüs kiralama. günlük minibüs kiralama.

FİLO KİRALIK     

Minimum 1 yıl olmak üzere ister sürücülü ister sürücüsüz araçlarımızla şirketinizi vergi, kasko, servis masrafları gibi maddi külfetten ve zaman kaybından kurtarmak için çözüm ortağınızız. şehirler arası oförlü minibüs kiralama. şehirler arası şoförlü otobüs kiralama. 

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK

Gaziantep çıkışlı veya Gaziantep girişli şehirler arası seyahatlerinizde talep ettiğiniz araçlarımızdan yararlanabilir ve deneyimli uzun yol sürücülerimizle keyifli ve güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. Araçlarımız ve sürücülerimiz şehirler arası yetki belgelerine sahiptir.