Gaziantep Şehirler Arası Vip Transfer

Şehirler arası transfer hizmetinde senelerini vermiş olan Şirketimiz şehirler arası Gaziantep şoförlü araç kiralama da tercih sebebiniz olacaktır. İşinde uzman şoför kadrosu ile siz değerli misafirlerimizi Gaziantep’te talep ettiğiniz yerden alarak Türkiye’de istediğiniz yere ulaşımınızı sağlamaktadır.
Araçlarımızın içerisinde kesinlikle sigara kullanmak yasaktır. Her bir aracımızın sigorta, kasko işlemlerini Şirketimiz düzenli olarak takip etmekte ve sizleri hiçbir biçimde mağdur etmemektedir. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmekte, kaptanlarımız maske kullanmaktadır. Tüm araçlarımızda maske ve el dezenfektanı mevcuttur. Her seyahatiniz Daha sonra araçlarımız iç ve dış temizliği yapılmaktadır. Covid-19 Pandemi sürecinde hijyen kaideleri eksiksiz biçimde yerine getirilerek güvenli yolculuk yapmanız evvelliğimiz konumundadır.
Şehirler arası şoförlü araç kiralama, şehirler arası Vito kiralama, şehirler arası minibüs kiralama, şehirler arası midibüs kiralama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.