Gaziantep Havaalanı Transfer
Gaziantep Havaalanı Transfer

Gaziantep Havaalanı Transfer

Temmuz 31, 2020
0 Yorumlar

Gaziantep Havaalanı Transfer firması olarak Oğuzeli sazgın havaalanından şehir merkezine transfer süresi yaklaşık 20 dakikadır. Gaziantep havaalanı ve merkez arası uzaklık mesafesi ortalama 15 Km’dir.

Türkiye’de tarihi kent denildiğinde ilk akla gelen isim Gaziantep’tir. Bu yüzden oldukça turist akımı olmaktadır. Tarihi mekan severler burayı sıklıkla tercih etmektedir.

Gaziantep Havaalanı Transfer Nasıl Gerçekleştiriyoruz?
Sizden Gaziantep havaalanı transferi için rezervasyon talebi aldığımızda bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğunu kontrol ederek onaylarız.

Gaziantep Havaalanıdan otele gidiş transferinizde uçağınızın anlık iniş saatini takip ediyoruz ve indiğiniz zaman sizinle iletişim kuruyoruz. Şoförünüz sizi terminal çıkış kapısında karşılıyor ve aracınıza kadar eşlik edip sizi doğrudan otelinizin resepsiyon kapısına bırakıyor.

Otelden havalimanına dönüş transferinizde ise uçağınızın kalkış saatine göre sizin seçtiğiniz alınış saatinde araç otelinizin resepsiyon kapısında oluyor. Sizi alıp uçağınızın kalkacağı terminalde giden yolcu kapısında bırakıyor.

Gaziantep Havaalanı Transfer için alınış saati belirlerken transfer süresini 45 dakika olarak baz alabilir ve buna göre saat seçebilirsiniz. Rezervasyon sırasında sizin seçtiğiniz alınış saati hatalıysa biz kontrollerimiz sırasında bunu fark edip sizinle iletişim kuruyoruz. Bu yüzden saat seçiminde rahat olabilirsiniz.

Rezervasyonu Nasıl Yapabilirsiniz?
Web sitemizde ana sayfadaki Gaziantep Havaalanı Transfer rezervasyon bölümünden seçiminizi yaparak karşınıza gelecek formu doldurduktan sonra rezervasyonunuz bize ulaşır. Bilgileriniz kontrol edildikten sonra eksik ve hata yoksa size e-mail yoluyla konfirme verilir. Eksik ya da hata varsa sizinle iletişime geçilerek bilgileriniz güncellenir.

Telefon, e-mail, whatsapp ve sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçerek aynı şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sizden rezervasyon için isteyeceğimiz bilgiler:

Uçuş bilgileriniz, otel adı ya da adres, transfer hizmeti alacak kişilerin isim soyisimleri, e-mail adresiniz ve telefon numaranız. Bu bilgileri bize ileterek yalnızca 2 dakika içinde rezervasyonunuz yaptırabilirsiniz.

Gaziantep Havaalanı Vip Transfer Tiplerimiz Nelerdir?

Özel Transfer : Özel transfer hizmetimizde kişi sayınıza uygun kapasitede standart dizayn edilmiş 2015 model üzeri araçlarla Gaziantep Havaalanı Transferinizi gerçekleştiririz.

Business Transfer: Business transfer tipimizi 2015 model üzere Mercedes Vito araçlarla gerçekleştiririz. Standart karşılıklı konumlandırılmış deri koltuklu siyah Vito araçlarla gerçkleştiririz. Araçta su ikramımızdır.

Gaziantep Havaalanı VIP Transfer: Vip transfer hizmetimizde Vip dizayn edilmiş 2015 model üzeri VW Caravelle ya da Mercedes Vito araçlarla transfer hizmeti sunarız. Araçta karşılıklı özel deri koltuklar, açılır masa, buzdolabı, tavan özel ışıklandırma ve TV ünitesi bulunur. Su ve alkolüz içecek ikramımız vardır.

Gaziantep Havaalanı Transfer Fiyatları
Gaziantep Havaalanı’ndan Merkez’e ya da Merkez’den Gaziantep Havaalanına Transfer için fiyatlar araç tipine göre değişmektedir. Araç büyüklükleri kişi kapasitelerine göre sınıflandırılmıştır.

Gaziantep Havaalanı Transfer fiyatlarına bu sayfadan bakabilirsiniz. Gaziantep Havaalanı Transfer Fiyatları

*Transfer ödemesini nakit yapmak isterseniz araçta şoföre ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla yapmak isterseniz önceden bizimle iletişime geçerek bizden ödeme linki alabilirsiniz. Faturanızı talep etmeniz halinde elden ya da e-mail yoluyla alabilirsiniz.

Gaziantep Havaalanı’ndan Farklı Bölgelere Transfer Hizmetlerimiz
Eğer Gaziantep’teki otelinizden alınıp farklı bölgelere gitmek istiyorsanız bu konuda transfer hizmeti sağlayabiliriz. Merkez’den Gaziantep Kaleiçi’ne, Merkez’den Göbeklitepe’ye, Merkez’den Halfeti’ye, Merkez’den il dışı bölgelere vb. gitmek istediğiniz yerlere araçla bırakılma ve tekrar otele dönüş için yardımcı olabiliriz.

Her yıl 25.000’in üzerinde yolcuya özel transfer hizmeti veriyoruz. Gaziantep transfer hizmetimiz yaptığımız tüm transferler arasında %25’lik bir pay oluşturmaktadır. Gaziantep havaalanı transfer bizim işimiz!

Gaziantep Şehirlerarası Transfer

Gaziantep Şehirlerarası Transfer

admin
Mart 17, 2024
Gaziantep, tarihi zenginlikleri, lezzetli mutfağı ve kültürel mirasıyla Türkiye’nin önemli şehirlerinden biridir. Bu güzel şehri keşfetmek isteyenler için,...
Gaziantep Havalimanı Transfer, seyahat edenlere konforlu, güvenli ve sorunsuz bir ulaşım deneyimi sunmayı amaçlar.
Copyright © 2024. Tüm hakları saklıdır.