Gaziantep – İstanbul Havalimanı Transfer

Gaziantep İstanbul havalimanı transfer hizmetimiz ile Gaziantep VIP transfer firması olarak sizleri Metropol şehir İstanbul’a transferinizi yapıyoruz. İstediğiniz yere kadar eşlik ediyoruz. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizim için son derece mühimdir. Havalimanından konaklama yerinize kadar şoförlü transfer hizmetini güvenli bir biçimde gerçekleştirmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişim halinde olun. süratli onay ve kolay ödeme seçeneklerimiz ile son model araçlarımızın konforunu yaşayın. İstanbul yeni havalimanı transfer seçeneğimiz ile kalacağınız yere kadar tek yahut çift yönlü olarak transfer hizmetimizden faydalanın. rahat ve klimalı araçlarımızla daha evvel yaşadığınız stresli transfer tecrübelerinizi unutun. Havalimanında uzman personelimiz size istediğiniz yere transfer etmek üzere ana varış salonunda bir pankart ile karşılayacaktır.
Hizmetlerimize dahil olanlar
Gaziantep İstanbul Vip transfer firması olarak İstanbul transfer hizmetimizden yararlanmak için randevu almanız gerekir. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında
Araçlarımıza tekerlekli sandalye erişimi mevcuttur. Yolcularımızın kolay bir biçimde araçlarımıza binip inmesi için her türlü detayı düşündük.
İstanbul havalimanı transfer hizmeti anında gideceğiniz noktanın uzunluğu ve trafik koşullarına bağlı olarak sürede değişkenlik yaşanacaktır. Ortalama tahmini süre uzman ekibimiz tarafından sizlere verilir.
Yolcularımızın valiz ve el çantası sınırlaması olmaksızın her türlü eşyasını istediği noktaya kadar bırakıyoruz.
Müşteri departmanlarımıza danışarak birlikte getirmek istediğiniz eşyalarınızın büyüklüğüne göre araç seçeneklerimiz mevcuttur.
Kaliteli Hizmet Uygun Fiyata
Gaziantep havaalanı transfer firması olarak havalimanından sizleri karşılıyor ve gideceğiniz noktaya kadar güvenli ve rahat bir biçimde sizlere eşlik ediyoruz. Yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz için tecrübelerimizden yararlanmak maksadıyla lütfen müşteri temsilciliği departmanımızdan randevu almayı unutmayın.
İstanbul yeni havalimanı kentin kuzeybatısında Avrupa Yakası’nın Arnavutköy beldesinde bulunmaktadır. Resmi açılışı 29 Ekim 2018’de gerçekleşmiştir Lakin 7 Nisan 2019’da faaliyetlerine süratli bir biçimde başlamıştır. İstanbul yeni havalimanı transfer hizmetimiz ile boğazın büyüsünü keşfetmek için Şirketimizin sizlere sunduğu değişik turlardan da faydalanabilirsiniz. Yeni havalimanından istediğiniz noktaya kadar güvenli ve rahat bir biçimde transfer hizmetlerimizin yanı sıra şehir turları ya da önemli tarihi mekanların gezilmesi hakkında istediğiniz bilgiyi müşteri hizmetleri departmanımızdan edinebilirsiniz.

Yoruma kapalı.