Gaziantep Vip Araç Kiralama

Gaziantep vip araç kiralama, özel günlerinizde veya iş görüşmelerinizde daha rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek için hemen vip araç kiralama hizmetimizden sizde uygun fiyatlarla yararlanın. Siz değerli müşterilerimiz için Gaziantep şöförlü araç kiralama hakkında tecrübeli ekibimiz 7/24 sizlere hizmet verebilmektedir. Özellikle de Gaziantep, Adana ve Mersin gibi kalabalık şehirlere ilk defa geliyor ve gitmek istediğiniz yere nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız şöförlü araçlarımız sizlerin talepleriniz oldukça rahat bir şekilde karşılayacaktır. Gitmek istediğiniz şehri iyi biliyoruz. İşiniz için gittiğiniz bir çok şirkete hali hazırda zaten gidiyoruz.
Navigasyon, trafik programları vb. uygulamaları kullanarak size zaman kazandırıyoruz. Gitmek istediğiniz yol üzeri gereksinimleriniz için En kaliteli restoran, kafeler, alışveriş merkezleri yahut uğramak istediğiniz diğer yerler konusunu bize bırakın. Şöförlerimiz sizi istediğiniz yere ulaştırırken siz dinlenmenin keyfini çıkarın.
Şöförlü Araç Modellerimiz
Mercedes Vito en klas araçlarımız arasında lüzumlu rahatlığı ve konforu sunan vip araçlarımızdan yalnızca biridir. Minibüs olarakta geçen Mercedes Vito 9 insana kadar yolcu taşıma kapasitesine sahip özel araçlardan biridir. aynı zamanda yalnızca Gaziantephavalimanitransfer.com da değil dünya da en çok tercih edilen şöförlü araç markasıdır. Mercedes Vito araçlarımızda gereksinimleriniz için buzdolabı, masa, tv ve multimedia sistemleri vb. özellikler bulunmaktadır. Lütfen gereksiniminiz olan sahip olduğu özellikleri araç kiralarken belirtiniz.
Ekonomik şöförlü araçlar için özellikle Volkswagen Caravelle araçlarımız tercih edilmektedir. 9 kişiye kadar yolcu taşıyabilen Caravellelerimiz de karşılıklı koltuklar ve vip iç tasarım mevcuttur. Kalabalık gruplar için Sprinter vb. minibüs kiralama hizmetlerimiz ile gezi, tur ve diğer etkinlikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
En Uygun Fiyatlar İçin Saatlik Kiralama
İhtiyacınız kadar kiralayın. İşiniz 4 saat yahut 10 gün sürsün. yalnızca ihtiyacınız olduğu saat kadar ödeme yaparsınız. Bize ihtiyaçlarınızı, kişi sayısını ve gitmek istediğiniz yerleri söyleyin, size en uygun fiyat teklifini hazırlayarak dönüş yapalım. İş seyahati, turistik geziler, düğün organizasyonlarınıza katılacak davetliler yahut gelin arabası gibi tüm şöförlü araç gereksinimlerinize cevap verebilecek profesyonel bir ekibe sahibiz.
Yasal Taşımacılık İçin Yetki Belgelerine Sahibiz
Şirketimiz D2 yetki belgesine sahiptir. Yurt içi tarifesiz taşımacılık için T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından verilen yetki belgesi ile tüm araçlarımız uygun taşıma belgelerine sahiptir. Seyahat acentaları birliği Türsab tarafından verilen A grubu Seyahat Acentası belgemiz ile Araçlarımızın zorunlu koltuk ferdi kaza sigortaları mevcuttur. Tüm yolculuklar havayolu şirketleri gibi u-etds sistemine araç, şöför, yolcu bilgileri girilerek %100 güvenliliğe ulaşmaktadır.
Şöför ve Personel Belgeleri
Şöförlerimizin sürücü belgeleri haricinde istediğimiz işi yeterlilik belgeleri Yurtdışı Src1 Yurtiçi Src2 belgeleri T.C. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygun bulunarak verilmiştir. Şöförlerimizin Psikoteknik belgesi Psikologlar tarafından lüzumlu testler ve incelemer neticesinde uygun bulunarak verilmiştir ve lüzumlu kontroller yapılmaktadır. Yolcu taşımacılığı için lüzumlu olan Şirket yönetici zorunluğu için ODY yetki belgelerimiz bulunmaktadır. Güvenliğiniz için yalnızca şirket yöneticimiz 57 farklı konuda eğitim görerek lüzumlu olan 3 sınavı başarı ile geçerek belgeleri almaya hak kazanmıştır. Uzman ekibimizin yolcu taşımacılığı için zorunlu olan lüzumlu tüm belgeleri mevcuttur. bunun yanısıra kokartlı rehberlerimiz size gereksiniminiz olan dillerde hizmet verebilmektedir.
Şöförlü Vip Transfer Hizmeti
Havaalanından yahut kapınızdan Türkiye’nin tüm bölgelerine şöförlü vip transfer hizmetimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan havalimanı transferi yahut otel transferi olsun 7/24 özel araçlarımız yahut minibüslerimizle transfer hizmetlerimizi faydalanabilirsiniz. Transfer hizmetlerimizde KM başı 3 TL’den başlayan fiyat aralıklarımızla en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Havaalanında, tren istasyonunda, otogarda yahut istediğiniz tüm yerlerde sizi karşılayarak transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Transferiniz için bize karşılama yerini belirtmeniz yeterli gelmektedir..
Şöförlü Araç Kiralama Hizmeti
İşinde başarılı ve insan ilişkileri hakkında uzman şöförlerimiz konuklarınızı En kaliteli biçimde ağırlayacak ve gidekleri adresler hakkında tecrübesiyle zaman kazandıracaktır. Otopark düşünmeden, nasıl giderim? Bulabilir miyim? gibi ufak problemleri dert etmeden yakıt vb. sebepleri takmadan keyifli bir yolculuk yapacaklar.
Araç kiralama sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı bünyemizde yer alan bir çok araç seçeneğine sahibiz. Sizin yalnızca ekonomik, orta sınıf ya da lüks araç seçeneklerimizden birini seçmeniz yeterli olacaktır. İsteğe göre misafirler gruplarınızın toplu ulaşımları için minibüs ve otobüs seçeneklerimizde mevcuttur. Ekonomik fiyatlara aradığınız hizmeti sizlere sunan havalimanı transfers ile online rezervasyon oluşturabilirsiniz ya da hemen iletişim numaramızdan arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.
İletişim
Bizimle hemen 0553 953 38 62 numaramızdan arayarak bilgi alabilir ve rezervasyon uygulayabilirsiniz. Online rezervasyon sistemimizle yahut mail adreslerimiz ile de çok süratli bilgi alabilir ve rezervasyon oluşturabiliriz.
DİĞER HİZMETLERİMİZ
Havaalanı Transferi
Minibüs Kiralama
Gelin Arabası Kiralama
Turlar

Yoruma kapalı.